Šeit ir raksti par vizīti Nr.2 Atbildes uz jautājumiem (gaišredzība, gaišzinība)

Blue Theme Portrait

Vizīte Nr.2 Atbildes uz jautājumiem

Stundu, vai 30 min. (pēc izvēles) gara konsultācija, iespējama klātienē un ar skype video sarunas starpniecību.

Varat noskaidrot dažādus sev aktuālos jautājumus (tai skaitā saderības izvērtēšana partnerattiecībās, jautājumi par citām personām - radiniekiem, kolēģiem, biznesa partneriem, saziņa ar mirušajiem, darba sfēras izvēle, dzīves vietas, augstskolas izvēle u.t.t.). 

Līdzi nepieciešamas fotogrāfijas (jautājumu variantam)- arī sava. Ja interesē jautājumi saistīti ar citiem cilvēkiem vai īpašumiem (personu fotogrāfijas vislabāk, kur viņi ir redzami vieni paši un ar redzamām acīm. Izdrukātas).


Protams, jāsagatavo interesējošie jautājumi, lai viss iet raiti.Par šīs privātās konsultācijas datumu un nosacījumiem sūtiet e-pastu uz agnese@domuspeks.com


Plašāka informācija par šo vizīti zemāk citos rakstos.

Молодые деловые женщины

Atbilžu saņemšana par aktuāliem jautājumiem.

Šis ir nākamais pieprasītākais konsultācijas veids pēc enerģētikas sakārtošanas.


Minēšu dažus piemērus ko var iegūt no šīs vizītes.


Saziņa ar mirušajiem.


Noderīga cilvēkiem, kuriem ir palikuši neatrisināti jautājumi, situācijas ar aizgājušo.

    Lielākoties tā notiek tieši pēc mirušās personas iniciatīvas.


Pie cilvēka pieņemšanas laikā mēdz atnākt mirušais, kurš uzstājīgi vēlās nodot kādu vēsti manam klientam.


Šīs vēstis var būt visdažādāko veidu.

Ir arī iespēja sazināties ar mirušo, ja dzīvajam tuviniekam ir kāda neizrunāta sāpe vai nenokārtotas lietas ar mirušo personu.

Tomēr ne vienmēr šī tipa komunikācija notiek, jo gadās, ka mirušais pirmajā mēģinājuma uz kontaktu var arī neiznākt.

Tas saistīts ar to, ka mirušais nevēlas tikt traucēts un iesaistīties zemes notikumos.


Partnerattiecību jautājumi, cilvēku savstarpējā saderība (darbā, biznesā, sportā, mīlestībā).

Noderīga, lai noskaidrotu ilgtermiņa iespējas kopā veiksmīgi sastrādāties, sadzīvot, sasniegt kopīgus rezultātus.           

                                                               Saderība tiek noteikta apskatot cilvēku kopējo enerģētiku, temperamentu, vērtību sistēmas, kā arī pielietojot gaišredzību, apskatu saderības iespējamo potenciālu.

Lēmumu pieņemšana.

Ja cilvēks spēj noformulēt jautājumu par sev interesējošu tēmu, kā attīstīsies notikumi vienā, vai otrā gadījumā, tad spēju ieskatīties potenciālajā notikumu attīstībā un ieteikt, tas būs veiksmīgs, vai neveiksmīgs risinājums.

Jautājumi var skart darbu, uzņēmējdarbību, sadarbību, attiecības, mājokļu jautājumi, mācības, dzīves vietu u.t.t.


​Konsultācijai nepieciešams:

Fotogrāfijas!

Arī sava, ja interesē jautājumi saistīti ar citiem cilvēkiem vai īpašumiem (personu fotogrāfijas vislabāk, kur viņi ir redzami vienatnē, bez citiem cilvēkiem/dzīvniekiem, pilnā augumā un ar redzamām acīm. Īpašumu fotogrāfijas iespējami daudz, no iekšas, āra, dažādām telpām... Sadarbības partneru foto, vai to cilvēku, kuri ir konkrētā jautājuma lēmuma pieņēmēji, ja runa ir par darījumiem).

Protams jāsagatavo interesējošie jautājumi, lai viss iet raiti.


Kā sagatavoties?

Noformulēt precīzus jautājumus. Idejiski: Jautājums, ko man darīt, lai nopelnītu miljonu, kā es varu ieviest uz pasaules mieru, kur man atrast sievu/vīru, kur man atrast direktoru uzņēmumam u.t.t. Šie ir ļoti nekonkrēti, vispārināti jautājumi.

Ir jābūt pašam skaidrībai par savām idejām, vēlmēm vispārējā līmenī. Ir jābūt variantiem un tad es skatīšos konkrēto variantu piemērotību tieši Jums.

Piemēram: vai strādāšana dārgmetālu nozarē būs man veiksmīga? Ja, jā, vai man tos labāk ir rakt, vai nodarboties tikai ar starpniecību...?

Vai, man iet mācīties augstskolā „X” par uzņēmēju, vai augstskolā „Y” par ārstu?

Vai Ivars varētu būt piemērots ģimenes dzīvei, vai arī Nikolajs, kāda ir mūsu saderība?

Vai Fredis ir piemērots vadītāja amatam?

Vai SIA "Tēvi un dēli" ir godprātīgs sadarbības partneris? ...

Ceru, ka ideja ir skaidra.

Visiem jautājumiem vajag fotogrāfijas. Savu, visu cilvēku par kuriem ir jautājumi, īpašumu, sadarbības partneru bildes.

Ja runa ir par citu uzņēmumu, tad vienalga vajadzētu atbildīgā cilvēka bildi, tieši no kura ir atkarīga jūsu sadarbība.

Bildes vēlams pēc iespējas jaunākas. Lai ir redzamas cilvēku acis, lai cilvēks bildē ir viens.

Jautājuma izskatīšanas bez bildes ir daudz darbietilpīgāka un ilgāka, tomēr iespējama.

Boho Wedding Couple

Partnerattiecību jautājumi, cilvēku savstarpējā saderība.

Sabiedrībā ir novērojama ļoti virspusēja un vieglprātīga pieeja partnerattiecību jautājumam.


Cilvēki maz aizdomājas par to cik otrs cilvēks patiesībā ir pirmajam piemērots.

Liela vērība tiek pievērsta tam, lai nepaliktu pavisam vientuļš un cilvēki mēdz veidot attiecības īpaši nešķirojot cik tas labi, vai destruktīvi nākotnē var ietekmēt indivīdu.


Cilvēks meklē iespēju aizpildīt savu personisko tukšumu ar kādu citu cilvēku. Šis tukšums var būt emocionāls, materiāls, fizisks, vai vēl kāda cita veida.


Protams, ir cilvēki kuri attiecībām pieiet ļoti atbildīgi, nesteidzīgi un pārdomājot visus par un pret aspektus. Ir tādi, kuri klausa savai sirdsbalsij un šis varētu būt vērtīgākais veids, kā attiecībām pieiet.


Garīgā skatījumā attiecības ir ļoti nopietna lieta, jo caur šo sfēru mēs varam būtiski attīstīties, ja kalpojam savam partnerim un varam arī degradēties, ja esam negodprātīgi un vēlamies parazitēt.

Vēdiskā kultūrā ir pieņemts uzskatīt, ka, ja cilvēki uzsāk kopdzīvi, tad ne pie kādiem apstākļiem tie nedrīkst pamest viens otru.


Domāt un pārbaudīt otru cilvēku vajag pirms uzsākt nopietnas attiecības, bet ne tad, kad tās jau ir sākušās.


Šī iemesla dēļ potenciālie partneri konsultējas ar vecākiem, ar garīgajiem skolotājiem, vēdiskajiem astrologiem, kuri izskata saderību augstākā līmenī, nekā indivīds pats to ir spējīgs noteikt.


Pāru saderība ir atkarīga no neskaitāmām niansēm, ne velti ir tik grūti sastapt to savu īsto un vienīgo. Šīs nianses var aizēnot fiziskā, vai kāda cita veida aizraušanās ar otru personu.


Sākuma periodā cilvēki mēdz jūsmot viens par otru un būt nesavtīgi, tomēr viņu patiesā būtība pakāpeniski liek par sevi manīt un tad ir iespējamas būtiskas grūtības.

Cilvēku saderību ir iespēja noteikt arī apskatot to enerģētiskā līmenī.


Gadījumos kad es skatos uz pāriem, tad ļoti labi spēju noteikt, cik tie viens otram ir piemēroti un kas viņus sagaida, ja izvēlēsies būt kopā.


Ir acīmredzami, ja kāds no partneriem kaut ko pietēlo un attiecību saglabāšanas dēļ liekuļo, tāpat arī ir redzams, ja cilvēki ir pilnīgi enerģētiski nesaderīgi un kopā viņus satur īslaicīga aizraušanās.


Respektīvi apskatot divu cilvēku potenciālu ir iespēja novērtēt, vai ir nepieciešams konkrētajās attiecībās ieguldīt laiku un enerģiju, vai tomēr tas nav to vērts.


Protams, izvēle, kā darīt paliek katra cilvēka ziņā un atbildībā.

Svarīgākais princips ir nenodarīt, ne sev, ne otram pāri, tāpēc sargāsim viens otru!

Пара обниматься

Trīs gadījumi par attiecību izveidošanu

Lielākoties cilvēks savu laimi sasaista ar trīs pamatvērtībām- veselība, mīlestība, pārticība. Šie arī ir galvenie jautājumi ar kuriem cilvēki pie manis nāk uz konsultācijām.


Šoreiz par mīlestību.


Savdabīgi ir novērot tendenci, ka lielākoties tieši vīrieši nāk ar jautājumiem par to, kā attiecības noturēt un uzlabot, bet sievietes, galvenokārt vizītēs satraucas par to, kā attiecības pārtraukt.


Visi vēlas sev ideālus partnerus un masu mēdiji mums palīdz noformulēt viedokli par to kas ir šis ideālais (dabā reāli nepastāvošs, vai maz pastāvošs).


Reti, kurš spējīgs aizdomāties par to, kas man pašam ir jāmaina sevī, lai es būtu ideāls sava partnera acīs.


Ja abi partneri gaidīs ne viens uz otru, kad tas otrais piepildīs visas mūsu vēlmes un fantāzijas, bet gan abi vienlaicīgi domās par to, vai es tieši šobrīd un katrā citā dzīves mirklī atbilstu sava partnera ideālam un kas man jāpieliek klāt, lai es tāds kļūtu, tad... Tavu brīnumu, veidojas ideāls pāris!


Tagad par trīs vīriešiem.

Stāsts ir par maniem klientiem, trīs vīriešiem ar vienādām vēlmēm, vienādām prasībām pret savu iedomāto sapņu sievieti, ko rupjos vilcienos varētu noformulēt – jauna, skaista, seksīga (protams ne tik sekli, bet obligāti ietverot šo).


Pirmais vīrietis. Strādājot ar viņu informācija nāk sekojoša: lai viņš īstenotu savu sapni, viņam ir jāpieliek ļoti daudz darba.

Tik daudz, ka maz ticams, ka viņš to spēs šajā dzīvē paveikt, ņemot vērā savas individuālās rakstura īpašības. Viņam savā dzīvē ir jāmācās pieņemt sievieti neraugoties uz tās ārējo pievilcību, jāmācās iemīlēt sievietes iekšējais skaistums un tikai tad viņam „debesis” varēs piedāvāt arī fizisko skaistumu, jo būs apgūta mācība nelikt to pirmajā vietā.

Būs apgūta mācība mīlēt cilvēku par to, kāds tas ir, nevis par kādu konkrētu īpašību. Līdz ar to iespējas iegūt vēlamo ir, tomēr jāiegulda paliels darbs attieksmes maiņā.Otrais vīrietis. Lai viņš īstenotu savu sapni, viņam arī ir jāpieliek darbs, tomēr cita veida.

Šis vīrietis var vēlamo iegūt caur savu ticības spēku, caur sev vēlamā piesaistīšanu ar domu spēku, ar vizualizācijām, afirmācijām, sapņu kolāžu veidošanu.

Viņa devīze varētu būt „domu spēks darbībā”.Trešais vīrietis. Viņš savu sapni ir nesenā pagātnē jau īstenojis. Šis cilvēks to ir panācis, jo ir izgājis cauri visiem augstāk pieminētajiem posmiem. Viņš agrāk ir pieņēmis attiecības, tādas kādas tās bija, bez pārmērīgi liekas kritikas, spējis nesavtīgi mīlēt.

Agrākās attiecības ir nesušas daudz negatīvu brīžu, tomēr viņš nav nolaidies līdz zemiskai attieksmei un vienmēr ir centies attiecības uzlabot. Viņš daudz strādājis arī domu līmenī, cenšoties sev piesaistīt tāda veida attiecības, kādas beidzot ir ieguvis. Viņš ir izmantojis visu, gan vizualizāciju, gan kolāžas, gan veidojot precīzu vēlamās partneres aprakstu, gan skaitot afirmācijas, gan lūgšanas, gan pats sevi pilnveidojis, kā personību.Raugoties no malas uz šiem trīs vīriem, var šķist, ka vienam tiek dots, bet diviem nē, tomēr ieskatoties dziļāk ir redzams, ka nekas netiek dots, vai nedots tāpat vien.


P.s. Ja kāds ir izpelnījies un ieguvis sev kāroto jebkurā no sfērām, tad nav pamata atslābšanai un augļu baudīšanai, jo ar nevērīgu attieksmi, mēs varam atkal zaudēt. Tas ir, kā ar ziedu laistīšanu, lai tie ziedētu, par tiem jārūpējas vienmēr, ne tikai līdz uzziedēšanai.