Augstāko spēku atbalsts

​Manprāt svarīgākā, būtiskākā tēma katra cilvēka dzīvē pilnvērtīgam mūžam. Visa pamats, lai mēs spētu patiesi realizēt savu visaugstāko iekšējo potenciālu.

 

Lai ko mēs savā ikdienā darītu, domātu, teiktu, vienmēr, es uzsveru vienmēr būs tādi kuriem jūsu darītais patiks. Tie būs cilvēki, tie būs arī atsevišķi garīgā plāna spēki. Attiecīgi jebkurai darbībai, lēmumam ir kāds garīgā spektra atbalsta pulks, kas „priecājas”un neredzami piepalīdz. Jautājums vai mēs to apzināmies, vai mēs esam mierā ar to kurus tieši spēkus mēs iepriecinām un no kā saņemam atbalstu.

 

Šajā tematā mēs varam kļūt apzināti ar skaidru izpratni. Gūt reālu, neizmērojama apmēra atbalstu katrā dzīves solī no augstākajiem spēkiem. Lai tas notiktu ir nepieciešamas zināšanas, izpratne un apzināts lēmums.

 

Privātā sarunu sesijā 2-3 stundu garumā, dodu pilnērtīgu, izsmeļošu informāciju par to, kā mēs varam cieši sadarboties ar augstākajiem spēkiem, kādi tie ir, kā reāli varam gūt šo milzīgo virsvadību. Galējais lēmums un darbības solis paliek jūsu ziņā, vai izmantot šīs zināšanas, vai visu atstāt pa vecam.

 

Tā ir iespēja bez organizācijām, reliģijām, sektām, pilnīgi individuāli, vienpersoniski nodibināt saikni ar sev tīkamāko no augstākajiem spēkiem, vai to kopumu.

 

Piemēram, daudzi meklē ceļu pie Radītāja, daudzi alkst, lai viņiem būtu garīgais Skolotājs. Tas viss ir pavisam vienkārši katram pieejams, ja vien ir zināšanas.

 

Tas ir grandiozākais ko Tu sev vari iegūt dzīves laikā.

Pieeja neizsmeļamai spēka, vieduma jaudai un vienlaicīgi pilnīga neatkarība no jebkādas organziācijas un tam līzīgi.

 

Apmācība iespējama klātienē un Skype videozvana formātā.

Lai pieteiktu šo vizīti, sūti vēstuli uz janis@domuspeks.com

Science Museum Space Exploration