Šeit ir raksti par vizīti Nr.5 Dziedniecība

держась за руки

Vizīte Nr.5 Dziedniecība

No 10 līdz 30 minūtēm ilga konsultācija, pieejama tikai klātienē. Konsultācijas ilgums atkarīgs no konkrētās situācijas (norādīts maksimālais vienas vizītes ilgums).


Paredzēta veselības uzlabošanai, ātrākai atlabšanai.

Labākam rezultātam, sākumā rekomendēju sakārtot enerģētiku (nav obligāti) un pēc tam veikt dziedināšanu.

Vizītes laikā tiek enerģētiski strādāts ar konkrēto ķermeņa daļu/orgānu par kuru ir sūdzības.


Piezīme: Dažādās situācijās ir dažāds atveseļošanās laiks. Var pietikt ar vienu vizīti un var būt nepieciešamas atkārtotas vizītes.


Nav paredzēta sievietēm gaidību laikā.

Lai pieteiktu šo vizīti, nepieciešams uz epastu atsūtīt problēmas aprakstu, savu foto, ar redzamām acīm un dzimšanas datus. 

!!! Līdzi nepieciešami visi veiktie medicīniskie izmeklējumi, analīzes, izraksti, diagnozes.

Agnese paralēli ikdienā strādā ātrajā neatliekamajā palīdzībā un viņai ir labas zināšanas medicīnā.


Par šīs privātās konsultācijas datumu un nosacījumiem sūtiet e-pastu uz agnese@domuspeks.com

Рейки лечение

Daži dziedniecības pieredzes stāsti

Savu spēju dziedināt cilvēkus nejauši atklāju apmēram piecu gadu vecumā.

Kad manam tēvam sāpēja roka, steidzu viņa sāpes noņemt ar dziednieciskajām enerģijām.

Vēlāk palīdzēju uzlabot veselību savai vecmammai. Ilgu laiku dziedniecību izmantoju retos gadījumos, ja kāds izrādīja interesi vai jutu, ka varu atvieglot cilvēka pašsajūtu.


Aprakstīšu, kā tas notiek un dažus veikumu piemērus.


Jūs noteikti jau esat pazīstami ar to, kā tiek sakārtota cilvēka enerģētika. Vislabāk dziedināšanu būtu veikt kompleksi ar enerģētikas sakārtošanu, tad efekts būtu ievērojami labāks.


Manas pieredzes acīmredzamākais dziedniecības gadījums notika cienījamā daktera Pētera Kļavas acu priekšā reanimācijas nodaļā.


Tikāmies ar Kļavas kungu saistībā ar jaunu medicīnas iekārtu piegādi slimnīcai.

Brīdī kad atradāmies nodaļā manīju, ka spēju palīdzēt tur esošajai meitenei.


Pēteris noteica, ka ārsti vairāk netic, ka šī meitene izdzīvos. Viņu uzturēja pie dzīvības mākslīgi, meitene izskatījās, kā ar pelēku ādu apvilkta kaulu čupiņa.

Pastrādāju ar meitenes enerģētiku, sakārtoju to, papildus sūtīju dziednieciskās enerģijas un vēlāk vēl arī attālināti no mājām dziedināju viņu.

Liels bija mans pārsteigums, kad jau nākošajā dienā saņēmu ziņu, ka ir noticis neiespējamais.

Meitene ir tik ļoti atlabusi, ka gultā sēdus, pati ar karoti ēd. Līdz šim viņa tika barota caur sistēmu. Vēl vakar visi gaidīja, ka viņa nomirs, bet šodien jau meitene ir spirgta.


Tas bija spilgts notikums. Tomēr cik daudz laika būs nepieciešams, lai notiktu veselības uzlabojumi ir ļoti individuāli.

Tāpat grūti ir prognozēt, cik ļoti varēs konkrētajam cilvēkam veselību uzlabot.

Liela loma ir cilvēka ticības spēkam, kā arī karmai. Ar karmu es domāju to, ka katram indivīdam ir paredzēts iegūt atšķirīgu dzīves pieredzi- arī atveseļošanās vieglumu, vai smagumu.


Jāņa Zariņa pieredze:

„Man (Jānim) bija 40 grādu temperatūra. Jutos burtiski tā, ka varētu nomirt. Bija ļoti smaga gripa, pakustēties nespēju, pagriezties gultā no vieniem sāniem uz otriem- lielākās grūtības dzīvē.

Agnese pierunāja, ka pastrādās ar manu enerģētiku. Sāka viņa aptuveni 11 vakarā un pabeidza 1 naktī. Nekādas izmaiņas tajā brīdī vēl nejutu. Aizgāju gulēt. Pamodos pirms 7 no rīta un konstatēju, ka jūtos pilnībā vesels. Temperatūra normas robežās, iesnu vairāk nav, klepus arī nav un fiziski pilns spēka, lai dzīvotu pilnvērtīgi- neticami!


Otrs notikums bija pirms mēneša. Jau veselu nedēļu ļoti sāpēja spranda, tā ka nevarēju galvu pakustināt. Nezinu, vai sporta zālē ar svaru stieni kakla skriemelim kādu nervu saspiedu, vai apsaldēju, vai abi kopā, bet sāpes neciešamas. Tad Agnese atkal pieteicās padziedināt. Apmēram 10 minūtes paturēja savu roku sūtot dziedinošu enerģiju uz manas sprandas un manas sāpes pārgāja, pavisam.”Notikums ar manu draudzeni, kurai radās sāpošs, strutojošs iekaisums brūcei uz vēdera. Pastrādāju 15 minūtes un nākamajā dienā, saņēmu ziņu, ka iekaisuma sāpes ir pārgājušas un brūce sāk dzīt.