Šeit ir raksti par vizīti Nr.1 Cilvēka enerģētikas sakārtošana

Cilvēka enerģētikas sakārtošana

Cilvēka biolauka attīrīšana un enerģiju sakārtošana.

     Noderīga (jo īpaši) sportistiem, uzņēmējiem, vadītājiem, tiem kuriem nepieciešams būt

vienmēr visaugstākajā enerģētiskajā līmenī. 

 

Stundu gara konsultācija, iespējama klātienē un ar skype video sarunas starpniecību.

Efektivitāte ir vienlīdzīga.

 

Enerģētikas sakārtošana ir pamats vispārējai dzīves kvalitātes uzlabošanai ( ietilpst arī lāstu un

piebūrumu noņemšana, ja ir tāda situācija).

 

Aptuveni 40 minūtes ilgst enerģētikas un čakru sakārtošana, atjaunošana.

 

Aptuveni 10 minūtes notiek izskaidrošana par padarīto, kādi bija enerģētiskie bloki, kā tie radās, ko tie ietekmēja un kā ar sevi turpmāk strādāt, lai enerģētiku uzturētu sakārtotu.

 

(Šī konsultācija nav paredzēta sievietēm gaidību laikā, tomēr Jums ir iespējami pārējie konsultāciju varianti).

 

Ja atliek laiks (aptuveni 10 min.) iespējams saņemt atbildes uz Jūsu jautājumiem nesaistītiem ar enerģētiku (detalizētāk lasiet par konsultāciju 2. variantu).

 

 

Par šīs privātās konsultācijas datumu un nosacījumiem sūtiet e-pastu uz agnese@domuspeks.com

Plašāku informāciju par šo vizīti un cilvēka enerģētiku varat iegūt zemāk, citos rakstos.

Enerģētika pēc vizītes
FotorCreated11 - Copy.jpg
FotorCreated17 - Copy.jpg
FotorCreated10 - Copy.jpg

Kas notiek vizītē?

      Noderīga (jo īpaši) sportistiem, uzņēmējiem, vadītājiem, tiem kuriem nepieciešams būt vienmēr visaugstākajā enerģētiskajā līmenī. 

Pieredze liecina, 99% visu cilvēku enerģētiskie ķermeņi ir ar būtiskiem blokiem.

                                                                                      

        Cilvēks ikdienas gaitās (jau sākot no dzīves pirmajiem mirkļiem mātes vēderā) no apkārtējo iedarbības, no masu medijiem, pats no savām emocijām uzkrāj sevī daudz enerģiju, kuras nav harmoniskas. Tas viss nosēžas mūsu enerģētiskajā laukā un pakāpeniski sāk veidot savu ietekmi uz ikdienu, situācijām, noskaņojumu, fizisko ķermeni.


          Biolauka attīrīšana ir vērsta uz dzīvības enerģijas plūsmas atjaunošanu bez jebkādiem citiem enerģētiskiem šķēršļiem, jeb tautā sauktajiem blokiem.

Tas ir veids, kā uzlabot savu fizisko, emocionālo, veselības stāvokli un zemapziņu. Tas palīdz atvērties un redzēt lietas plašāk.


Procesa laikā, sākumā tiek nomierināts prāts, un nostabilizēta elpošana. Parasti, enerģiju kārtošana notiek no attāluma nepieskaroties konkrētajam indivīdam, tomēr reizēm, lai iedarbība būtu spēcīgāka ir nepieciešams neliels fizisks kontakts.

Kas notiek vizītes laikā?

1. Enerģētikas sakārtošanas laikā tiek attīrītas čakras, atjaunota enerģijas plūsma tajās.

2. Tiek atjaunota un pastiprināta dzīvības enerģijas plūsma visā ķermenī.

3. Tiek noņemti enerģētiskie bloki.

4. Tiek noņemti lāsti un piebūrumi (ja tādi ir).

5. Tiek saņemta informācija par to, kā turpmāk strādāt ar sevi, lai neveidotu jaunus blokus.

6. Tiek saņemta informācija par cilvēka īpašībām, kuras viņam sevī ir jāvairo un kuras jāmazina, lai veiksmīgāk realziētu savu iekšējo potenciālu.

Ietekme uz veselību:

Enerģētikas sakārtošana bieži līdzi sniedz ļoti būtiskus, vai mazākus uzlabojumus veselībā.

Sakārtojot enerģētiku tiek saņemta informācija ar ko saistīta slimība (ja tāda ir) un tiek dotas rekomendācijas slimības pārvarēšanai- kas jādara (ieteiktas piemērotākās metodes veselības atgūšanai konkrētajā gadījumā), tomēr dziedināšana ir atsevišķs konsultācijas veids.

Enerģētikas sakārtošana ir ļoti ieteicama, kā pirmā vizīte pirms jebkuras konsultācijas, jo tās laikā  man ar cilvēku izveidojas visciešākā saikne un saņemtais informācijas apjoms ļoti atvieglo un papildina pārējās konsultācijas, ja tās tiek veiktas tajā pašā dienā.

Vizīte nav piemērota sievietēm gaidību laikā!

Kā notiek vizīte?

Cilvēka enerģētikas attīrīšana un enerģiju sakārtošana (arī lāstu noņemšana nepieciešamības gadījumā).


Šis ir pieprasītākais konsultācijas veids, bet man visdarbietilpīgākais, grūtākais.


Kam paredzēta? Faktiski katram cilvēkam, jo pieredze rāda, ka 99% cilvēku ir būtiskas problēmas ar enerģētiku kas nopietni ietekmē viņu ikdienu.

Tikai 3 cilvēkiem no manas pieredzes (vairāk kā 1000 cilvēku) enerģētika ir bijusi pilnībā sakārtota jau ierodoties un vizīte nav bijusi nepieciešama.


Kam netiek veikta? Sievietēm gaidībās, jebkurā grūtniecības periodā.


Kas tiek darīts? Šajā vizītē es attīru enerģētisko ķermeni un čakras no visiem blokiem arī lāstiem. Sakārtoju enerģētisko plūsmu. Cilvēks kļūst absolūti tīrs un spožs. Līdzīgi kā tas ir pēc dažu gadu, intensīva, patstāvīga darba ar sevi.


Kāpēc nepieciešams? Cilvēks ikdienas gaitās no apkārtējo iedarbības, no masu medijiem, tomēr, lielākoties pats no savām emocijām un domām, uzkrāj sevī daudz negatīvu enerģiju, kuras nav harmonijā ar ķermeni un enerģētiku. Tas viss nosēžas mūsu zemapziņā un enerģētiskajā ķermenī. Viss šis kopums pakāpeniski sāk veidot negatīvu ietekmi uz ikdienu, situācijām, noskaņojumu, fizisko ķermeni.


Mēs katru dienu mazgājam savu fizisko ķermeni, bet enerģētisko ķermeni atstājam netīrītu. Enerģētiskie bloki veidojas zemapziņā, no mūsu uzskatu sistēmas par to, kas ir labs un kas ir ļauns. Šie bloki neizdevušos attiecību gadījumā traucē izveidot jaunas attiecības. Vai dēļ vecāku iedvestās domas par naudu kā ļaunumu, cilvēks nespēj atrast sev darbu, kas nodrošinātu pilnvērtīgu iztiku u.t.t.


Ar savu enerģētiku mēs piesaistām sev citus cilvēkus un situācijas, kas mums nodrošina tādu pasauli, kādu mēs zemapziņā sagaidām. Lai, iegūtu pārmaiņas ir jāsakārto enerģētika un pēc tam jāstrādā ar savu zemapziņu.


Šajā procesā cilvēks tiek atbrīvots arī no lāsta enerģijas, ja viņam tāda ir. Ar to saskaros vidēji divas reizes mēnesī, kas ir pārsteidzoši daudz. Atliek tik iedomāties cik cilvēkiem tādi ir uzlikti un viņi par to neko nenojauš un cik cilvēku palīdzību meklē citur. Skaitlis ir biedējošs. 


Man ir neskaitāmi daudz piemēru ar to, kādi cilvēkiem ir bloki. Par dažiem no tiem esmu izveidojusi izstādi ar aprakstiem, lai Jūs saprastu, kā es to visu redzu.


Kā sagatavoties vizītei?

Enerģētikas sakārtošanai nav nepieciešama sagatavošanās, tomēr ir jāsaprot, ka ilgtermiņa rezultāta panākšanai jēga nākt ir tikai tad, ja pēc tam ar sevi strādāsiet pats, vadoties pēc dotajām instrukcijām un materiāliem.

Tāpat ir jārēķinās ar to, ka būs mierīgi jāguļ aptuveni 40-45 minūtes un jāuzticas tam ko daru.

Šajā procesā vienīgais, kas man var traucēt ir cilvēka skeptiskais prāts. Ar savu skepsi cilvēks mēdz sevi norobežot, enerģētiski nelaižot sev klāt, tādā veidā man būtiski apgrūtinot darbu.


Kā notiek vizīte?

Nestāstīšu detalizēti, ko un kā es daru, jo redzu, ka ir parādījušies cilvēki, kuri manis rakstīto sāk uzdot arī par savu pieredzi, pārstāstot manus stāstus, kā savējos un muļķo cilvēkus.

Viens no principiem, ka fiziski ar savām acīm spēju redzēt enerģētisko ķermeni, līdz ar to redzu, kāds enerģētiskais ķermenis ir pirms manām darbībām un kāds tas ir pēc tām.

Savā darbā apvienoju gan vizuālo redzi, gan izjūtas, gan izpratni/informāciju, kura tiek saņemta strādājot ar cilvēku.


Otra būtiskā atšķirība ir, ka es pirms seansa neuzdodu jautājumus, bet strādāju ar cilvēku.

Kad esmu izdarījusi savu darbu, tad es visu izstāstu. Izstāstu gan ko es darīju, gan ko redzēju tīrīšanas procesā.

Izstāstu, kā ar sevi tikt galā, kā turpmāk strādāt pašam ar sevi. Līdz ar to tas izslēdz iespējamību, ka es atstāstu, to ko cilvēks pats man pirms vizītes ir izstāstījis, vai to, ko viņš vēlas, lai es stāstu.

Šāda taktika man palīdz izslēgt prāta vēlmi iejaukties un analizēt pirms darba saņemto informāciju.


Kamēr ar cilvēku tiek strādāts, ērtības labad viņš guļ uz kušetes. Vidēji process aizņem 40-45 minūtes, bet protams, mēdz būt arī ilgāk, vai nedaudz ātrāk. Atsevišķos gadījumos kad tas ir nepieciešams turpinu ar cilvēka enerģētiku strādāt vēl pēc vizītes attālināti.


Man šī procedūra prasa ļoti daudz spēka. Ir ļoti jākoncentrējas uz darbu, ko veicu. Tas ir sarežģīti.

Līdzībās runājot, tas ir, kā 40 minūtes bez kaut niecīga pārtraukuma, nemitīgi risināt galvā vissarežģītākos matemātiskos uzdevumus. Tā ir ļoti liela garīgā piepūle.


Enerģētiskā attīrīšana ir vērsta uz dzīvības enerģijas plūsmas atjaunošanu bez jebkādiem citiem enerģētiskiem šķēršļiem, jeb tautā sauktajiem blokiem.

Tas ir veids, kā uzlabot savu fizisko un emocionālo veselības stāvokli un zemapziņu.

Šī metode palīdz atvērties un redzēt lietas plašāk.

Procesa sākumā tiek nomierināts prāts, un nostabilizēta elpošana. Manipulāciju laikā es varu pielietot „mudras”, lai pastiprinātu, pavājinātu vai normalizētu kādu funkcionālu vai mentālu aspektu ķermenī.

Attīrīšanas laikā parasti nerunāju, jo tas traucē koncentrēties. Reizēm ir izņēmumi, kad man ir kāds akūts jautājums uz, kuru ir nepieciešama tūlītēja atbilde.


Tāpat es vienmēr pabrīdinu par to, ka cilvēks attīrīšanas laikā var justies savādāk.

Ja, procesa laikā izjūtas ir patīkamas uztraukumam nav pamata. Ja ir jūtamas sāpes, migrējošas sāpēs, spiedīgas izjūtas vai jebkāda cita veida nepatīkamas sajūtas - man to jāpasaka. Tas liecina par to, ka vajadzīga neliela pauze, lai fiziskais ķermenis spētu pielāgoties jaunajai enerģētikai.

Informāciju, kura man nāk par cilvēku attīrīšanas laikā es pierakstu, kā arī zīmēju enerģētisko ķermeni.


Kad viss process ir noslēdzies, tad cilvēkam tiek uzlikta enerģētiskā aizsardzība. Kā arī tiek izstāstīti un parādīti mani pieraksti. Tiek sniegtas rekomendācijas.


Vai var kaut kas neizdoties?

Pie manis uz vizīti daudzas reizes ir bijuši „pus attīrīti” cilvēki. Viņi ir jau bijuši pie kāda, kurš strādā uz izjūtām, tomēr es redzu, ka enerģētikas tīrīšanas process ir iesākts, bet nav pabeigts. Tādā gadījumā tīrīšana ir pārtraukta par ātru.

Savā praksē vienmēr cenšos sakārtot cilvēka enerģētiku vienā reizē, bet ļoti retos gadījumos ja to nevar ar vienu reizi, tiek pieteikta cita vizīte. (Tā notiek ļoti reti).


Kas notiek pēc vizītes?

Enerģētisko ķermeni es attīru salīdzinoši ātri, bet fiziskais ķermenis nespēj tik ātri pielāgoties. Tāpēc es lieku aizsardzību, lai cilvēks tiktu pasargāts no ārējās pasaules negatīvās iedarbības.

Fiziskais ķermenis turpinās pielāgoties aptuveni vēl divus līdz trīs mēnešus. Pirmās divas, trīs dienas var būt straujš uzlabojums vai krass pasliktinājums, pēc tam viss rit bez pārspīlētām izjūtām. Reti, bet šādi saasinājumi var ievilkties uz divām nedēļām.


Turpmāk cilvēkam ir pašam iespējami regulāri ar sevi jāstrādā. Ar sevi var strādāt dažādos veidos. Daži no tiem ir doti manās grāmatiņās. Tās sarakstītas īsi un kodolīgi, tikai par būtisko.

Kā arī pēc vizītes izsūtu uz epastu piemērotus materiālus darbam ar sevi.

Ja, darbs ar sevi un savu zemapziņu pēc attīrīšanās nenotiek, cilvēks gada laikā nonāk atpakaļ, kur bijis, jo zemapziņa sāk veidot blokus no jauna. (Te mans raksts "Mistērijā" par enerģētiku)

Aija: Kāds īsti ir labums no tīras enerģētikas?

Aija jautā: Piemēram kādam visas čakras ir vaļā un viņa biolauks ir tīrs.. Ko tas reāli nozīmē? Šis cilvēks visdrīzāk neslimos, viņš dzīvē visu dara pareizi, vai vienkārši ir stiprāks, kā pārējie? Kas ir tas reālais, ko dod šis tīrais lauks? Jo ideja, kā to dabūt, man ir skaidra, bet kas notiek tālāk, kad tas ir panākts - vai dzīvot paliek vieglāk vai grūtāk - man nav īsti skaidrs.


Agnese:

Vieglāk uz šo jautājumu būs atbildēt ar reāliem piemēriem.

Esmu radījusi vizualizācijas, kā es redzu cilvēku enerģētiku. Vizualizācijas sastāv no reāliem gadījumiem. Tad nu lūk, ielikšu dažus attēlus ar īsiem paskaidrojumiem pirms seansa un pēc.


Pēc vizītes visi izskatās vienādi-pilnībā tīri, balti, mirdzoši, bez blokiem. Pirms seansa pilnīgi katram ir kaut kādi lielāki, vai mazāki bloki (izņemot divus cilvēkus manā praksē, kuri bija jau ierodoties tīri).


Ja ar sevi nestrādā, tad šie bloki turpina attīstīties un kļūst aizvien lielāki, izraisot grūtības dzīvē, sadzīvē, attiecībās, darbā un var veidot fiziskas saslimšanas.


Bloki uzrāda enerģētikā tās cilvēka problēmsituācijas, ar kurām viņš emocionālā līmenī netiek galā. Tātad neapgūst sev sniegto dzīves mācību stundu.

Tas ir tā, kā automašīnai neveikt apkopi. Nemazgāt to, nemainīt eļļu, bremzes... Ja to visu nedarīt, tad saimnieku neizbrīnīs situācija, ka vienā brīdī auto problēmas būs tik tālu samilzušas, ka tas vienu dienu salūzīs pa visam.


Ir arī tādas situācijas, kad cilvēkiem ir uzlikts lāsts un ja netiek no tā vaļā, tad pavisam bēdīgas situācijas nav aiz kalniem.


Vai cilvēkam ar tīru enerģētiku dzīve ir viegla?

Ar ko salīdzina. Es domāju, ka visus salīdzinājumus vajadzētu veikt ar sevi. Es pirms gada un es tagad. Es pusaudža gados un es tagad... Es ar enerģētiskiem blokiem un es bez tādiem.


Ja skatās šādā veidā, tad jā, pilnīgi noteikti cilvēkam ar tīru enerģētiku dzīve kļūst vieglāka un daudzas lietas sakārtojas. To apliecina arī cilvēku atsauksmes.

Ja skatās salīdzinoši pret citiem cilvēkiem, tad nē, tas nenodrošina vieglu, saulainu mūžu.

Katram no mums ir savs liktenis/ karmiskais ceļš, kurš ir jāiziet, jāapgūst sniegtās mācības.


Dzīve nav paredzēta bezrūpīgai atpūtai, bet gan attīstībai. Visas mūsu problēmsituācijas ir sniegtas, lai tieši mēs attīstītos, iegūtu pieredzes un mācītos uz tām reaģēt no mīlestības viedokļa pareizi.


Lūk viena vakardienas e-pasta vēstule pēc enerģētikas sakārtošanas, kā arī cilvēks iegādājās sev OM kulonu un turpināja pats ar sevi strādāt pēc grāmatiņā dotajām norādēm:

„Ir jau pagājušas 40 dienas kopš lasu afirmāciju un strādāju ar sevi cik nu sanāk laika. Pienācis laiks atskaitei. Rakstīšu īsi.


Tas, ka spārnots atlidoju atpakaļ uz Hongkongu ir pats par sevi. Sāku strādāt un meditēt.

Pirmo reizi kad ierados Hongkongā un apēdu vietējo baltmaizi nodomāju, es kādreiz šeit uzcelšu savu maiznīcu. Vietējā ir vienkārši pretīga. man uz pieres izsitās sārtas pumpiņas un sāpēja akna. Ir pagājuši jau septiņi gadi kopš šīs dienas. Esmu izlolojis līdz sīkumiem visu savu sapni, kurš tā ari palika sapņa līmenī.


Tad atbraucu no Rīgas ar Om amuletu un brošūru. Tātad 19. dienā man pēkšņi pieleca, ka varu taisīt savu biznesu tūlīt pat, nekavējoties. Sapratu to tik spēcīgi, ka tagad viss jau ir procesā un esmu pilnīgi pārliecināts, ka pēc trīs četriem mēnešiem ķīnieši ēdīs manu ar ieraugu cepto rupjmaizi.


Kā afirmācijā teikts, es redzu sev priekšā jaunu dzīvi, sevi jaunu un mirdzošu.

Veselība gan vēl klibo, bet šo to esmu savedis sev kārtībā. Ar afirmāciju un Vīlmas Lūles grāmatu aizdzinu savas sirds sāpes, kuras mani terorizēja jau pāris gadus. Man vienkārši ir jābeidz strādāt smags, fizisks darbs un viss būs kārtībā.


Paldies, Jums par visu ko darījāt manā labā.

Ar cieņu ...”


Tā tas reāli strādā. Septiņus gadus iestrēgusi doma atrod pēkšņu iespēju realizēties. Protams, katram kaut kā pa savam.

Vizītes aizkulises (kāda informācija tiek saņemta un izstāstīta pēc enerģētikas sakārtošanas).

Pie manis vizītē bija vājdzirdīga sieviete. Tāpēc man vajadzēja visu redzēto aizsūtīt viņai rakstiski, tā radot Jums iespēju ieskatīties šīs vizītes aizkulisēs.


Vizītes mērķis: enerģētikas attīrīšana/sakārtošana.


Šodienas rezumē pēc enerģētikas sakārtošanas.

Čakras: Ciet 7., netiek saņemta palīdzība no augšas, pa dzīvi nākas cīnīties saviem spēkiem. Aizveras šī čakra, ja zūd ticība sev, citiem, Dievam un pastāvošajai kārtībai.

5. čakra pašrealizācija, netiek līdz galam pildīta sava misija.

4. sirds čakra veras ciet, jo ir tendence norobežoties no apkārtējās pasaules, neatvērties cilvēkiem. Vajag atvērties pasaulei un cilvēkiem, nebaidīties.


Vaļā 6., 3., 2., 1.

Personība Jums enerģētiski ir diezgan noslēgta un savā čaulā. Šajā dzīvē jāmācās priecāties par visu, pat par mazajām lietām, arī par to kas ir un kā nav!


Aurā dominē zaļā krāsa, tā ir dziedinoša krāsa, tas nozīmē, ka Jūsu lielā misija ir palīdzēt citiem.

Cik vien tas ir iespējams ir jāiesaistās labprātīgā palīdzības sniegšanā citiem, jādalās ar savu dzīves pieredzi. Nedrīkst stāvēt malā un teikt, ko tad es? Es jau neko nevaru. Jūsu enerģētika ir paredzēta, lai darītu, ar saviem darbiem palīdzētu un iedvesmotu citus.


Ļoti vēlams atpūtināt nervu sistēmu, jo var just, ka ķermenis ir sasprindzis un jāmācās atslābināties. Tam der masāžas. Atslābināšanās vajadzīga gan garīgi, gan fiziski. Garīgam darbam ar sevi pielikumā būs materiāls.


Jāsaudzē mugura, necelt smagumus. Vēlams nodoties gleznošanai. Tā ir lieta kas labi padotos, palīdzētu iegūt mieru un ļautu prātam atpūsties. Ēdienam jābūt labi sagremojamam un vieglam, nedrīkst uzturā daudz lietot gaļu, sēnes, riekstus.


Enerģētiskais ķermenis ir labā stāvoklī, ap to zeltaina enerģētika, kas neļauj uzņemt apkārtējās pasaules negācijas, dabīga aizsardzība. Bet pa enerģētiskā ķermeņa viduslīniju, kur ieplūst dzīvības enerģija ir redzama melna līnija. Tā sākas, krūšu daļā un beidzas tur, kur sākas kājas.

Šis ir enerģijas bloks, sabiezējums, kurš var iespaidot jebkuru no orgāniem, kas ir tā ceļā - starpene, urīnpūslis, dzemde, zarnas, kuņģis, plaušas.

Uz doto brīdi bloks ir noņemts. Bet zemapziņa ar laiku to var radīt no jauna. Tāpēc būs regulāri ar sevi jāstrādā, kā rakstīts materiālos, pielikumā.


Šo bloku esat radījusi pati, ar sevis kritizēšanu un nespēju sevi pienācīgi mīlēt un novērtēt. Šī iemesla dēļ dzīvības enerģija bloķējas.


Vajag sevi mīlēt un gribēt dzīvot.

Jums ir ļoti smaga karma no 2 iepriekšējajām dzīvēm, kurās abās bijāt vīriešu kārtas pārstāvis.


1. dzīve - grūti noteikt laika posmu, iespējams kaut kas ap Romas laiku.


Bijāt valdonīgs, neiecietīgs vīrietis. Ļoti atbildīgs savā darbā, bet stingrs, tāds, kurš nepieļāva nekādas atlaides. Jūsu pakļautībā bija vairākas sievietes, kuras strādāja smagos fiziskos apstākļos, telpā bija karsts, smacīgs, mitrs gaiss.


Sievietes strādāja pie lielām koka baļļām, kurās bija karsts ūdens un kaut kādi auduma gabali, tos viņas ar rokām mīcīja, apstrādāja. Darba dienas bija garas un nogurdinošas. Sievietes lūdza atelpas mirkļus, laiku padzerties u.t.t.


Šis, kungs bija stingrs un atteica. Izlikās, ka lūgumus nedzird un ciešanas neredz. Lika atgriezties pie darba, nevis čīkstēt.


Sievietes par padarīto dienas beigās saņēma naudu. Sievietes bija dažāda vecuma, gan jaunas, gan vecas, gan tievas, gan korpulentas. Bieži vien darba slodzes un ūdens trūkuma dēļ tām kļuva slikti, tās ģība, mira u.t.t.


Sievietes, kuras darbā vairs nespēja atgriezties nomainīja citas.


Jums, konkrētajā dzīvē bija izvēle sievietēm sniegt atvieglojumu, kā to darīja citi uzraugi, jo nekur nebija teikts, ka viņas ir jānoverdzina līdz nāvei, bet par cik nevienu neinteresēja šo sieviešu liktenis, neviens neiebilda pret metodēm, kuras tiek izmantotas darbā.


2. dzīve - Jums tika dota iespēja inkarnēties no jauna, atkal vīrieša ķermenī, lai izpirktu iepriekšējās dzīves sastrādāto karmu, kā mācītājam, kādā baznīcā.


Šī dzīve ir salīdzinoši nesena.

Mācītājs iesākumā savus pienākumus veica labi. Pie viņa cilvēki nāca izsūdzēt grēkus, bet viņš no tīrākās sirdsapziņas deva padomus un zvērestu nekad nevienam neizpaust dzirdēto.


Tomēr ar laiku cilvēku bēdas un rūpes mācītāju nocietināja, tas sāka izjust nicinājumu pret cilvēkiem un kā viņam šķita viņu mazsvarīgajām problēmām. Viņš pārstāja klausīties. Laida gar ausīm visu ko stāstīja atnācēji un ļoti pavirši deva padomus.


Tādā veidā neizpērkot iepriekš sastrādāto karmu un radot jaunu, vēl smagāku nākamajai dzīvei.


Secinājums: ir bijušas divas ļoti atšķirīgas dzīves, bet abās no tām nav bijusi vēlme ieklausīties citos cilvēkos un viņu sāpēs.

Ir bijis augsts egocentriskums, un patmīlība. Pazemības trūkums.


Tāpēc šajā inkarnācijā tika pieņemts lēmums iemiesoties vājdzirdīgas personas ķermenī, lai ar ļoti nesaudzīgu metodi izpirktu abu iepriekšējo dzīvju karmu, kā arī, lai gūtu mācību, kā tas ir, kad neviens nedzird ko sakāt, ka neviens nesaprot kā jūtaties, kā ir būt bezpalīdzīgam cilvēkam, tādējādi ļaujot novērtēt lietas, to vērtību. Iemācīties pazemību un paust nesavtīgu palīdzību citiem.


Šī ir ļoti svarīga inkarnācija, no tās tagad būs atkarīgas visas nākamās. Ja, izturēsiet, sapratīsiet savu karmisko mācību, būsiet atvieglojusi nākamās dzīves, kur vairs nebūs jāizpērk šo dzīvju nasta.

Ja, ne tad mācību stunda turpināsies arī nākamajā dzīvē.Lai saglabātu enerģētiku tīru, katru dienu vēlams sev cauri un virs fiziskā ķermeņa izlaist spilgti baltas gaismas dušu. Lai šī tīrā enerģija aizskalo prom visu lieko un slikto.

Vai lāsti eksistē?

Jo vairāk es strādāju ar cilvēkiem, jo vairāk saskaros ar tādiem, kuriem ir uzlikts lāsts.


Pastāstīšu, kā es tos redzu. Es lāstu redzu brīdī kad tīru cilvēka enerģētiku, astrālu un čakras.

Lāstu redzu, kā lielu, smagu, tumšu enerģiju, kas ir virs visa cilvēka un spēcīgi viņu tur savā varā.


Mans uzdevums ir atbrīvot šo indivīdu no šīs spēcīgās sasaistes.

Cik viegli man tas izdodas, ir atkarīgs no licēja prasmēm, tomēr, līdz šim vēl neesmu saskārusies ar gadījumu, kad to nespētu izdarīt.


Kas un kāpēc liek lāstu?


Lāstus galvenokārt liek tuvinieki un galvenokārt tāpēc, ka ir iekārojuši otra mantu.

Radinieks ir traucēklis, lai mantkārīgais varētu iegūt īpašumu, kurš viņam teorētiski varētu tikt kaut kad tālā nākotnē. Tie pasūta tuvinieka slepkavību ar šādu metodi.

Kādi ir šai darbībai ļaunumi? Ļaunums ir tāds, ka slepkavība, ir slepkavība neatkarīgi no veida kādā tā tiek paveikta. Līdz ar to atbildība ir tieši tāda pat.

Lāsta licējam nāksies par to agri vai vēlu atbildēt karmas priekšā – respektīvi sevis paša priekšā. Karma nav sods no debesīm. Karma ir visuma likums, kas nosaka, ka nekas nepaliek bez sekām, jeb „ko sēsi, to pļausi”.


Otra nepatīkama lieta licējam/pasūtītājam ir tāda, ka, ja nu gadījumā cietušais atradīs spējīgu cilvēku, lai no sava lāsta atbrīvotos, tad šai enerģijai būs kaut kur jāpaliek.

Pat fizikā ir zināms enerģijas nezūdamības likums.


Kā jūs domājat uz kurieni dosies atbrīvotā enerģija? Tā dosies pie sava radītāja/pasūtītāja. Šai enerģijai ir vienalga, kā sevi realizēt. Tā nejautā uzvārdu, tā pilda savu programmu. Un varianti ir divi, vai nu programma tiks izpildīta uz upuri, vai uz radītāju.


Būtiski piezīmēt, ka radītājs ir pasūtītājs. Ja cilvēks lāstu ir licis pie kādas „tantiņas”, tad „tantiņa” ir tikai, kā vidus posms. Viņai no tā nepaliek, ne labāk, ne sliktāk. Lāsts atnāks pie pasūtītāja un sitīs tam pa visjūtīgāko vietu.


Lāsts ir ļoti spēcīga, koncentrēta doma, ar ļoti konkrētu mērķi. Nekad, nevienam, ne pie kādiem apstākļiem neiesaku kaut ko tādu darīt. Jūs cietīsiet ļoti spēcīgi pats. Tas ir daudz sliktāk, nekā kāpt uz grābekļa. Sitiens atpakaļ būs pamatīgs.


Par laimi ar šādu lūgumu nodarīt kādam pāri pie manis nekad nav vērsušies un nav vērts, šis jautājums nav apspriežams, lai gan es to spētu un atbildība uz mani par šādu darbību, kā jau teicu negultos.


Vai var izvairīties no lāsta?


Šis ir plašs jautājums, uz kuru var paskatīties no dažādām pusēm.


Pirmais ko varētu pateikt ir, ja lāsts tiek uz kādu likts, tad tas savu adresātu sasniegs, neatkarīgi no tā cik cilvēks ir spēcīgs, garīgs, vieds u.t.t.

Cits stāsts ir par to, ka ne katram to vispār liks. Cilvēks varbūt ir tik spēcīgs, garīgs, labsirdīgs, vieds u.t.t., ka viņam neviens lāstu nemaz neliks.

Kādi ir apstākļi, kāpēc lāsts kādam tiek, vai netiek?


Līdzīgi, kā ar visu. Te runa var būt ir par vienošanos, lai izietu attiecīgu pieredzi, karmiski iemesli.

Tikpat labi, tā var būt arī jaunas karmas radīšana no pasūtītāja puses, vai visi iemesli kopā.

Agneses video stāsts par cilvēka enerģētiku un blokiem enerģētikā.

Intervijā Agnese 8 minūtēs izstāsta par dažādiem enerģētiskajiem blokiem, kā tie rodas un to dziedināšanas procesu.

Video beigās redzēsi dažādu enerģētisko ķermeņu ainas ar aprakstiem - tulkojumiem.

Video skatāms nospiežot šeit!