Realizēt savu potenciālu

Mūsu mērķis ir sniegt cilvēkiem tās katram nepieciešamās zināšanas, kuras nestāsta skolā un reti kuri vecāki var iedot saviem bērniem. 

Tās zināšanas, kuras dzīvi padara pilnvērtīgu.

Paplašināt redzesloku par sevi un pasauli.

Atbrīvoties no prāta (zemapziņas) blokiem, kas rada šķēršļus katra cilvēka dzīvē savā veidā.

Visi cilvēki ir ierobežoti, katram ir savi limiti, savās dzīves sfērās. Visi limiti ir cilvēka prātā, domāšanā, uzskatu sistēmā.

Šīs zemapziņas programmas rada ciešanas, sāpes, slimības, neveiksmes, nespēju veidot attiecības, būt veiksmīgiem materiālajā pasaulē. Traucē mīlēt un būt mīlētam.

Risinājums ir izglītoties. Ieraudzīt savu problēmu cēloņus un atbrīvoties no tiem.

Te jaudīgi palīdz mūsu izstrādātas prāta tehnikas.

Jānis Zariņš kopā ar Agnesi Ziediņu spēj piedāvāt psiholoģisku, garīgu, enerģētisku prakšu kopumu, lai iespējami veiksmīgi katrs var realizēt savu augstāko potenciālu.

Jānis Zariņš par Agnesi Ziediņu:

Manā skatījumā Agnese Ziediņa viennozīmīgi ir pasaules līmeņa fenomens.

Viņai ir iedzimts talants. Tādas īpašības un tādā kvalitātē, kādas ir ārkārtēji reti sastopamas.

Kopš dzimšanas Agnese ar fizisko redzi spēj redzēt smalko enerģiju pasauli (mirušo garus, enerģiju plūsmas dabā, cilvēkos, dzīvniekos).

Agnese no dzimšanas nav ierobežota laikā, viņa spēj redzēt pagātni un nākotni.

Agnese nav ierobežota savā prātā un ķermenī. Viņa spēj just citus cilvēkus gan fiziski, gan emocionāli, gan domu līmenī.

Agnese spēj saņemt precīzu informāciju no jebkura priekšmeta, no jebkura cilvēka par jebkuru situāciju. Viņa vienkārši burtiski spēj zināt visu.

Agnesei piemīt spēja dziedināt cilvēkus (ne tikai). Viņai piemīt spēja redzēt neizmantojot redzi. Kas nozīmē, ka Agnese piemēram, spēj redzēt to kas šobrīd notiek citā pilsētā mājas virtuvē.

Visu šo īpašību kopums Agnesi padara par ļoti vērtīgu informācijas avotu, lai mēs spētu katrs atrisināt savas dzīves sarežģījumus, tuvoties savam maksimālajam potenciālam.

Agnese Ziediņa par Jāni Zariņu:

Jānis no bērnības interesējas par cilvēka iekšējā spēka robežām. Jautājums, kas ir tas ko mēs patiesi spējam un kas mūs no tā ierobežo ir vedis Jāni pie dažādiem Skolotājiem Latvijā, Indijā, Krievijā... Apgūstot garīgās, psiholoģiskās, enerģētiskās prakses Jānis ir ieguvis ne tikai lielu zināšanu bagāžu, bet arī guvis praktisku pieredzi sevis transformācijā.

Jānim piemīt spēja saskatīt otra cilvēka iekšējo potenciālu un parādīt ceļu potenciāla realizācijā. Ceļš uz mērķi ir jāpaveic Jums, Jānis var pavadīt, lai ceļš ir taisns, ātrs, līdzens.

Agnese Ziediņa.jpg

Es neatnācu pierādīt. Es atnācu parādīt. /A.Ziediņa/

Jānis Zariņš.jpg

Agnese Ziediņa

Lektore, gaišreģe, dziedniece, rakstniece, personības izaugsmes konsultante

Jānis Zariņš

Lektors, Soundwave prakses pasniedzējs, ceļojumu un pasākumu organizators