Šeit ir raksti par vizīti Nr.3 Saziņa ar savu Pavadoni (Sargeņģeli)

Над облаками

Vizīte Nr.3 Saziņa ar savu Pavadoni (Sargeņģeli)

Vizītes vidējais ilgums viena stunda un 30min., konsultācija iespējama klātienē un ar skype video sarunas starpniecību. Efektivitāte ir vienlīdzīga.

Uz daudziem jautājumiem saistītiem ar veselību, attiecībām, finansēm u.t.t. ir iespēja gūt atbildes sazinoties ar savu Pavadoni/Sargeņģeli.


Pateicoties saziņai ar savu Sargeņģeli ir iespēja saņemt norādījumus, ieteikumus, atziņas, izpratni par visu būtisko šajā dzīvē un svarīgākais (manuprāt), iegūt lielāku saikni ar savu Sargeņģeli.


Par šīs privātās konsultācijas datumu un nosacījumiem sūtiet e-pastu uz agnese@domuspeks.com


Plašāka informācija par šo vizīti zemāk citos rakstos.

Медитация на берегу моря

Saziņa ar Sargeņģeli. Kā notiek?

Pateicoties saziņai ar savu Sargeņģeli/Pavadoni ir iespēja saņemt norādījumus, ieteikumus, atziņas, izpratni par visu būtisko šajā dzīvē. 


Process notiek vieglā meditatīvā stāvoklī. Es Jūs pavadīšu šajā ceļojumā un došu norādes, kurām sekojot, Jūs satiksiet savu Sargeņģeli.


Varēsiet no tā saņemt atbildes, iedvesmu un atbalstu.

Pēc šī seansa gūsiet ne vien atbildes uz sev būtiskajiem jautājumiem, bet arī neapgāžamu pārliecību, ka neesat viens un Jums vienmēr ir pieejams vislielākais un spēcīgākais atbalsts, kāds vien var būt.


Jūs būsiet apguvuši un turpmāk spēsiet patstāvīgi atkārtot šāda veida komunikāciju ar savu Sargeņģeli.

Tas ir neizsmeļams resurss idejām, atbildēm, palīdzībai, atbalstam, iedvesmai, mierinājumam.


​Kas nepieciešams?

Mierīga, klusa vide, telpa (skype gadījumā), kurā Jums neviens un nekas netraucēs..

Spēja ļauties un uzticēties.

Kaut neliela iepriekšēja meditāciju un vizualizāciju prakse būtiski atvieglos procesu.


сердца

Eņģeļi- kā es viņus redzu.

​Sargeņģeļi ir katram cilvēkam, bez izņēmuma.Kad cilvēki nāk uz enerģētikas sakārtošanas vizīti, tad strādājot ar viņu enerģētiskā ķermeņa attīrīšanu, es bieži vien piesaucu palīgā šo cilvēku Sargeņģeļus.

Kopā veicot šo darbu mums tas sanāk krietni ātrāk, nekā, ja to daru viena, bez eņģeļu palīdzības. Lielākoties sargeņģeļi labprāt man tajā palīdz. Palīdzēšanas apjoms un spējas ir katram eņģelim atšķirīgs, citi ar to tiek galā izcili un es varu pamācīties no tiem jaunas darba metodes, citi savukārt ir ļoti nemākulīgi un lielākais darba apjoms ir manā ziņā.


Es cilvēku sargeņģeļus lielākoties redzu metra augumā, kā cilvēkveidīgus gaismas siluetus. Dažkārt redzu augumā nedaudz mazākus par metru, kā būtnes ar spārniem, kuri lidinās apkārt pa telpu, citreiz tie ir gara auguma- apmēram 190 cm. Lielākie eņģeļi atšķiras ar būtiski lielāku viedumu un es pret tiem izjūtu patiesu bijību.


Jāapzinās, ka eņģeļi ir enerģētiskas būtnes. Līdz ar to, īstenībā viņi ir kā gaismas ķermeņi, kuri priekš cilvēkiem ir spējīgi pieņemt jebkādu izskatu. Tas ir, lai mēs, cilvēki spētu tos labāk un vieglāk uztvert.


Savdabīgi ir tas, ka eņģeļi šķietami netiek cauri priekšmetiem, kā to dara mirušo gari.

Ja mirušo gars viegli izslīd cauri galdam, durvīm, vai sienai, tad eņģeļi tā nemēdz darīt, bet vienmēr „apiet” šķērslim apkārt.

Līdz ar to diezgan loģiski varētu šķist, ka var rasties situācijas, ja mēs strauji aiz sevis aizveram ciet durvis, tad varam savu eņģelīti atstāt otrā pusē.

Lai gan viņi neiet cauri priekšmetiem, tomēr eņģeļiem piemīt spēja „teleportēties”.

„Teleportēšanās” no eņģeļiem prasa būtiski vairāk enerģijas. Tātad pavisam bez eņģeļa mēs nepaliekam, tomēr šķiet, ka labāk būtu rēķināties ar viņu klātbūtni un parūpēties, lai tas tiek mums līdzi, lai kur mēs dotos.

Šāda uzmanības pievēršana un piedomāšana eņģeļiem noteikti patiks un viņi Jums par to atmaksās ar savu palīdzību.


Eņģeļus varu salīdzināt ar ļoti trauslu, emocionālu un jūtīgu sievieti. Viņi tiešām ir izteikti smalkjūtīgi.

Eņģeļi ļoti priecājas, ja mēs tos slavējam, tie gluži vai plīst, kā pavasara pumpuri no laimes, ja par viņiem domājam labu, pasakāmies, slavējam, priecājamies, bet viņus arī ir ļoti viegli sarūgtināt, apbēdināt un aizvainot.

Kopumā eņģeļi ir ļoti mīlošas un jaukas būtnes. Eņģeļiem nav dzimuma, tomēr tie var pieņemt tādu dzimumu, kāds cilvēkam ir patīkamāks, lai ar to kontaktētos.


Parasti cilvēkam eņģeļi ir vairāk nekā viens un dzīves laikā viņi mēdz mainīties uz konkrētajam vecumam atbilstošākiem. Viens no eņģeļiem ir mums tuvāks un pārējie „pieslēdzas” kad tas ir nepieciešams nopietnākās situācijās, vai brīžos kad kāds no citiem ir pieredzējušāks risināt attiecīgo situāciju cilvēka dzīvē nekā „galvenais”.


Eņģeļi nav ar mums kopā fiziski 24/7. Tad kad mēs esam drošībā, piemēram, miegā, tad tie var doties „augšā” atstājot mūs vienatnē. Tomēr, ja nu gadījumā situācija mainās un ir nepieciešams viņu atbalsts, tad tie, protams, momentā ir klāt pie mums.


Interesanta situācija atgadījās ar kādu manu ļoti labu paziņu, ar kuru apspriedām eņģeļu pastāvēšanu. Viņš mierīgi sēdēja, neko neēda, nedzēra, bet brīdī, kad izteica šaubas par eņģeļu palīdzēšanu, tad momentā aizrijās pilnīgi ne no kā. Savu rīstīšanos viņš apturēja ar vārdiem „labi, labi, sapratu, bez eņģeļiem mēs nenodzīvotu pat piecas minūtes”. Pēc šiem vārdiem viņš, cik strauji aizrijās tikpat strauji, arī atlaba. Es negribētu, ka Jūs pārvēršat šo informāciju rotaļās ar eņģeļu testēšanu, tas notikums bija konkrētajam cilvēkam. Viņam ar to pietika, lai saprastu vēstījumu. Jums es rekomendētu veidot attiecības ar šīm gaismas būtnēm, kuras mūsu labā dara neiedomājami daudz un priecātos darīt vēl vairāk, ja vien mēs spētu to novērtēt.


Eņģeļu mijiedarbība ar cilvēku ir atkarīga no tā, cik ļoti cilvēks pats to viņiem ļauj. Ja indivīds ignorē eņģeļu esamību un ir nepateicīgs pēc savas dabas, tad nosacīti runājot var teikt, ka eņģeļi tikai „atstrādā minimālo atbalsta programmu”- nepieļauj cilvēka aiziešanu bojā pirmslaicīgi. Tomēr jo indivīds ir tuvākās attiecībās ar saviem sargeņģeļiem, jo labprātāk viņi nāk palīgā cilvēkam risināt visu, ko vien tas vēlas un kas tam ir aktuāls.Uzsāciet sarunu ar savu sargeņģeli jau šodien.